Fotosúťaž pre žiakov a študentov #ucimsavedu

Do súťaže #ucimsavedu sa zapojilo viac ako 40 príspevkov.

Spomedzi všetkých zverejnaných a zaslaných príspevkov porota vybrala víťazku Zuzanu s príspevkom na Instagrame., ktorá vyhráva čítačku kníh 

Vyžrebovanou výherkyňou sa stala Denisa tiež s prípevkom #ucimsavedu na Instagrame, ktorá získava poukážku na nákup kníh. 

Ďakujeme všetkým zapojeným, ktorí sa s nami učili vedu!

Víťazky budeme kontaktovať. 

Vyhraj čítačku kníh alebo poukážku na nákup kníh!

#ucimsavedu

Radi pozorujete svet cez foťák a chcete zdieľať radosť z vedy s ďalšími ľuďmi? Ste žiakmi základnej alebo študentmi strednej školy? V rámci tohtoročnej Noci výskumníkov sa môžete zapojiť do súťaže, v ktorej vytvoríme album toho, ako sa učíte vedu.  Chceme vidieť, ako vedu a vedecké poznatky spoznávate vo vašom každodennom živote – ako sa učíte do školy, akému bádaniu sa voľnom čase venujete, ako získavate nové vedomosti.

Stačí, aby ste zverejnili na svojom Instagrame alebo Facebooku s hashtagom #ucimsavedu alebo nám poslali do správy na Facebooku alebo na Instagrame zaujímavú fotku toho, ako sa učíte vedu či už v škole alebo v každodennom živote. Radi privítame aj vaše fotky z návštevy slovenského vedca v rámci aktivity Spoznaj svojho vedca, ktorá sa uskutoční počas Európskej noci výskumníkov.

Súťaž trvá do 27. novembra 2020.

Všetky informácie nájdete v propozíciách súťaže.